אודות

אודות

נסיון והסמכה

אני מל כבר למעלה מעשור, מאות בריתות, מתינוקות ועד מבוגרים [בהרדמה]. מוהל מומלץ ע'י הורים רבנים ורופאים, ומכשיר מוהלים להסמכה ברבנות ומשרד הבריאות. צריך לדעת שמקצועיות לא מגיעה מגיל, אלא מניסיון ופרקטיקה שיש בידיים, [ואת זה יש לי ב'ה]

לווי צמוד

אני נותן לווי צמוד לפני הברית וכן לאחריה, הסבר מפורט מה להכין לברית איך להתכונן ובעיקר רוגע, ומשתמש עם ערכה סטרילית לכל ברית עם החומרים הכי טובים שיש בשוק.

מינימום כאב

את הברית אני מבצע בזריזות ומיומנות בשיטה יחודית, במינימום כאב וללא דימום מיותר תוך אילחוש מקומי, עם תחבושת שנמסה ויורדת מאליה [SURGICEL SNOW] ומאחה את המקום בצורה מהירה יותר.

את ברית המילה ינקתי מגיל צעיר מאוד, בזכות אבי מורי הרה"ג הרב שלום נגר שליט"א שהוא מוהל גדול בבני ברק. לאחר נשואיי מלתי כמובן את בניי [ארבעה בל'ע] ושימשתי את המוהלים הרב שלמה מחפוד שליט"א וכן הוסמכתי על ידיו וכן את הרב מרדכי ששון, הרב שי עובד, והרב יוסף אורן.
כיום אני מוהל מוסמך מטעם משרד הבריאות והרבנות הראשית [הוועדה הבין משרדית] מ.ר.939 עם ידע רפואי נרחב ומומחה לכל סוגי בריתות. וכן מכשיר מוהלים להסמכה ברבנות ומוסר סדנאות בנושא הרפואי של מילה.

"הברית שלי - הרוגע שלכם"​