לוגו-מוהל

בלוג ומידע מקצועי

מוהל בירושלים

מחפשים מוהל בירושלים? הגעתם למקום הנכון. החיפוש אחר מוהל מקצועי ואיכותי עלול להיות מבלבל במיוחד כיוון שמספר המוהלים הינו רב ואתם מבקשים למצוא עבור הבן שלכם את המוהל המדויק. לבחירת המוהל השפעה רבה על כל מהלך האירוע כיוון שלרוב עבורנו ההורים הברית מלווה בחששות עצומים. בין אם זוהי הברית הראשונה אותה אתם חווים ובין אם כבר חוויתם אירוע מסוג זה חשוב שתשקיעו מחשבה בבחירת המוהל. המוהל בן ציון נגר הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון לא מבוטל ויעזור לכם לעבור את הברית בבטחה.

טיפים לבחירת מוהל בירושלים

כאשר אתם עומדים בפני בחירה של מוהל חשוב שתשימו לב למספר נקודות משמעותיות:

  • הסמכה- הפרט החשוב ביותר אותו יש לבחון הוא כמובן ההסמכה של המוהל. על מנת להתחיל למול בפועל על המוהל לעבור הסמכה אשר תקנה לו תעודה, במידה ומדובר במוהל רפואי הוא זקוק גם לתעודה מטעם משרד הבריאות.
  • ניסיון- דווקא בתחום כל כך רגיש זה ניסיון הוא פרמטר חשוב. שימו לב כי המוהל הינו בעל שנות ותק לא מועטות מה שמעיד על ניסיון רב.
  • שיטת עבודה – כיום למוהלים שונים שיטות עבודה שונות. בחנו מהי השיטה של המוהל, מהי סוג התחבושת בה הוא משתמש וכיצד הוא מבצע את הפעולה.
  • שירות- נקודה חשובה לא פחות היא הזמינות והנגישות והשירות של המוהל. חשוב שהמוהל יהיה זמין עבורכם גם לאחר הברית, על מנת לתת ענה לכל קושי או שאלה שמתעוררים.

מוהל מוסמך בירושלים

מוהל מוסמך הוא מוהל אשר יש לו את כל התעודות הרלוונטיות להתחיל למול. כאשר אתם בוחרים מוהל שימו לב לניסיון שלו, להסמכה וכמובן לזמינות שלו כלפיכם. מוהל מקצועי יספק לכם הדרכה הן קודם הברית והן לאחריה. המוהל בן ציון נגר מספק שירות בירושלים וברחבי הארץ. הוא בעל הסמכה כבר מעל לעשור ומל מאות של תינוקות ומבוגרים. בשיטה ייחודית אשר נעשית בזריזות רבה, תוך אלחוש מקומי, הוא יעזור לתינוק לעבור את הברית כמעט ללא כאב ולכם ההורים לעבור את המאורע כמעט ללא חששות. לכל בעיה או שאלה המוהל זמן עבורכם קודם האירוע וגם לאחריו. התגובות עליו מדברות בעד עצמם.

כשתינוק מגיח לאוויר העולם, ההתרגשות רבה – בין אם מדובר בילד הראשון במשפחה, ובין אם זו משפחה ברוכת ילדים שכבר חוותה את האירוע כמה וכמה פעמים. גם ברית המילה היא אירוע שמח במהותו שמשלב בין הנחת מהתרחבות המשפחה לבין החגיגה שלרוב שותפים אליה קרובי המשפחה והחברים הטובים. יחד עם זאת, יש גם מימד מסוים של לחץ לקראת הכנסת הרך הנולד בבריתו של אברהם אבינו, והסיבה לכך ברורה: ביצוע פעולה כירורגית בילד בן 8 ימים מייצרת חשש טבעי. מוהל בירושלים עם ניסיון יודע להרגיע – גם את ההורים וגם את התינוק. הרב בן ציון נגר ביצע אלפי מילות מאז שעבר הסמכה, והמיומנות הגבוהה שלו באה לידי ביטוי הן בחיתוך העורלה והן בהרגעה מלאה של כל חשש.

איך מרגיעים את ההורים והתינוק?

* שקיפות מלאה – מוהל מנוסה יספק להורים את כל המידע הרלוונטי לקראת הברית. ככל שרמת אי הוודאות פוחתת, כך פוחת גם הלחץ.

* ציוד מתאים – שימוש בציוד סטרילי לחלוטין, הקפדה על היגיינה (לרבות שימוש בסבון אנטי בקטריאלי ובאלכוקסידין), חבישה מדויקת ונמסה מאליה ומריחת משחה מאלחשת לפני הברית מונעים כאבים מיותרים ומקטינים למינימום את הסיכון לזיהום או בעיה אחרת, כך שההורים יכולים להיות רגועים מבחינה זו.

* גזה עם סוכר ענבים – דרך נוספת להרגיע את הרך הנולד (ולכן גם את ההורים שלו) היא גזה עם סוכר ענבים. הסוכר גורם למוח של התינוק להפריש הורמונים שמשככים מתח וכאבים, וכך הוא עובר את חיתוך העורלה בקלות.

* ליווי צמוד – זמינות מלאה לפני הברית, מענה סבלני לכל שאלה וביקור אצל המשפחה יום לאחר האירוע תורמים גם הם לשקט הנפשי.

ניסיון רחב היקף והסמכה מקצועית מטעם משרד הבריאות והרבנות הראשית

גורם נוסף שמסייע להורים לחוש רגועים יותר לקראת ברית המילה הוא הניסיון של המוהל. כמו כן מומלץ לבחור איש מקצוע מוסמך, כלומר מוהל בירושלים שקיבל הכרה רשמית הן ממשרד הבריאות והן מהרבנות הראשית. הרב בן ציון נגר עומד בשני הקריטריונים הנ”ל, ומביא לידי ביטוי בכל ברית גם מאור פנים, סבלנות, קשב מלא להורים ולתינוק ומחויבות מוחלטת להפוך את ברית המילה לאירוע שייזכר לטובה לשנים רבות.

מוהל מומלץ בירושלים

מרגע שנולד תינוק, ההורים נדרשים לקבל אינספור החלטות לגביו. חלקן משמעותיות מאוד, אחרות יומיומיות ולכאורה פחות דרמטיות, אבל בכל מקרה כל בחירה משפיעה על חיי התינוק ועל אופן התפתחותו. אחת ההחלטות הראשונות היא זהות המוהל שיכניס את הרך הנולד בבריתו של אברהם אבינו. לזהות המוהל יש חשיבות רבה, הן מבחינת אופן ביצוע הפעולה הכירורגית בגופו של תינוק בן 8 ימים, והן מבחינת התחושות של הנימול ושל הוריו לאורך האירוע. בהתאם כדאי להקדיש תשומת לב לבחירה, על-מנת למצוא מוהל מומלץ בירושלים. הרב בן ציון נגר הינו מוהל מוסמך עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים ובאופן טבעי מספר רב מאוד של בריתות.

איך למצוא מוהל מומלץ בירושלים?

* המלצות מפה לאוזן – הדרך הבסיסית למציאת מוהלים מומלצים בירושלים היא לשמוע המלצות. חוות דעת של הורים היא האינדיקציה הטובה ביותר ליכולות של כל מוהל ולאופן ההתנהלות שלו. כשמקבלים חוות דעת על מוהל (או כל איש מקצוע אחר), רצוי לא להסתפק בהערכה כללית או בשורה תחתונה, אלא לבקש פרטים רבים ככל האפשר וכך להרכיב תמונה מלאה ומדויקת לגבי האופן שבו תתבצע הברית.

* רשימת מוהלים מוסמכים – מוהל מוסמך הוא גם מוהל מומלץ וזאת משום שתהליך ההסמכה כולל צבירת ניסיון רלוונטי, מעבר מבחנים שונים (הן בתחום ההלכה והן בתחום הרפואה) והמלצה מצד מוהל ותיק. את ההסמכה מספקת ועדה משותפת למשרד הבריאות ולרבנות הראשית, וגם לעובדה זו יש כמובן משמעות.

* התרשמות אישית – בעבר חיפוש אנשי מקצוע התבצע בעזרת דפי זהב. היום המקור למידע מסוג זה הוא האינטרנט, ואחרי שמוצאים מוהל בירושלים ניתן לשוחח איתו ולהתרשם ממנו ישירות.

קשב מלא להורים ולתינוק

מוהל מומלץ בירושלים הוא איש מקצוע שמשלב מיומנות גבוהה עם אישיות מתאימה. בפרט נדרשים קשב רגיש להורים וגם לתינוק, סבלנות, יכולת לנסוך שלווה וריכוז מוחלט במהלך חיתוך העורלה. הרב בן ציון נגר עונה על כל הדרישות הנ”ל, ומביא איתו גם ניסיון רחב היקף, לרבות בביצוע ברית מילה למבוגרים. כמו כן צבר הרב נגר ניסיון בעריכת ברית המילה במצבים מורכבים כמו מיקרו פין או היפוספדיאס.

מידע שימושי

מזל טוב! נולד לכם בן ואתם מחפשים אחר מוהל מומלץ. אין ספק כי אירוע הברית הינו אירוע מרגש במיוחד אבל עבור ההורים הטריים הוא מלווה בחששות לא מעטים אשר עלולים אף להדיר שינה מעיניכם. בכדי להפיג את החששות ולהרגיש כי בנכם הפעוט נמצא בידיים טובות עד כמה שאפשר, חשוב לחפש אחר מוהל מקצועי. בן ציון נגר הוא המוהל אשר יעזור לכם לעבור את אירוע הברית בשלום. מדובר במוהל מוסמך, ובעל ניסיון רב שנים.

ברית מלווה בחששות לא מעטים. איננו יודעים מה הפעוט בדיוק מרגיש או חווה מצד אחד וגם איננו יודעים כיצד להקל על התחושות שלו מצד שני. בחירת המוהל אם כך היא בחירה חשובה מאוד, שתקל עליכם לא רק במהלך האירוע עצמו אלא גם אחריו מכיוון שתקבלו את כל ההדרכה הנכונה. איך בוחרים מוהל מקצועי? בעזרת הטיפים הבאים:

המלצות- התייעצו עם חברים, בני משפחה או מכרים אשר עברו אירוע זהה לאחרונה ויוכלו להמליץ על מוהל איכותי ומקצועי אשר עזר להם ולתינוק לעבור את התהליך בשלום. חפשו מוהל שיבצע את עבודתו עם מינימום כאב לתינוק.
אינטרנט- כיום הדרך הטובה ביותר לקבל את כל המידע המקיף לו אתם זקוקים היא כמובן דרך האינטרנט. גם מוהלים רבים מחזיקים כיום אתר המכיל הן חוות דעת מלקוחות קודמים והן מידע רלוונטי.
שיחת טלפון- הדרכים הוותיקות ביותר הן ללא ספק הדרכים הטובות ביותר. הרימו טלפון למוהל המבוקש או קבעו פגישה אישית, שוחחו עמו והרגישו האם זהו האיש הנכון בעבורכם.
מוהל מומלץ מקצועי ואמין
כאשר אתם עומדים בפני בחירה של מוהל שימו לב הן להמלצות לגביו והן לשירות אותו הוא מספק. מוהל מקצועי ייתן לכם ליווי גם לאחר הברית וכן מענה לכל שאלה או קושי המתעוררים במהלך הימים הבאים. זמינות היא אחד הפרמטרים החשובים בעת בחירת מוהל. המוהל בן ציון נגר מל כבר מעל עשור ועושה את עבודתו באופן סטרילי, מדויק וכן בכאב מינימלי הן עבור הפעוט אבל הן עבורכם ההורים. בנוסף, המוהל ילווה אתכם עוד קודם תחילת התהליך על ידי מתן ההדרכה המדויקת לה אתם נדרשים כהורים ועד ימים לאחר הברית עצמה בכל מקרה של שאלה או בעיה.

בחירת מוהל מוסמך היא חשובה מאוד על מנת להפוך את אירוע הברית לרגוע יותר. אין ספק כי אין משמח יותר מתוספת של בן חדש למשפחה, אך עבור הורים רבים המחשבות על ברית המילה מעוררות חששות ולעיתים אף חרדות רבות. מוהל מוסמך ומקצועי יפיג את החשש ויהפוך את האירוע לרגוע יותר. המוהל בן ציון נגר בעל ניסיון של מעל עשור בתחום ויעזור לכם להרגיש כי בנכם הפעוט נמצא בידיים הבטוחות ביותר.

איך תבחרו מוהל מוסמך?
מכיוון שבחירת מוהל אינה בחירה פשוטה, ישנן מספר נקודות עיקריות עליהן כדאי לשים דגש בעת חיפוש המוהל הנכון:

ניסיון והסמכה- לניסיון תפקיד משמעותי בבחירת המוהל. שימו לב כי המוהל הינו בעל ניסיון של מספר שנים בתחום וכן כי הוא בעל ההסמכה הנכונה.
ליווי והדרכה- מוהל מקצועי הינו מוהל אשר מספק ליווי והדרכה של ההורים הן לפני הברית והן לאחריה. המוהל ידריך את ההורים ויספק להם את המידע בנוגע לכל ההכנות הנדרשות קודם הברית. לאחר הברית המוהל יהיה זמין עבור ההורים בכדי לספק להם מענה לכל בעיה או שאלה.
מקצועיות- כמובן שהנקודה החשובה ביותר הינה רמת המקצועיות של המוהל. בחנו את שיטת העבודה שלו, כיצד הוא מבצע את הפעולה, כיצד הוא חובש את המקום וכן מהם הכלים בהם המוהל משתמש. כל הדברים הללו מעידים לרוב על רמת הכאב אותה חווה הילד. חפשו אחר מוהל המבטיח ברית במינימום כאב, ואשר באפשרותו לאלחש את המקום.
מוהל מוסמך – ברית מילה במינימום כאב
החשש הגדול ביותר שלנו כהורים, הוא שהתינוק הקטן שלנו יחווה כאב רב. אין ספק כי ברית אינה אירוע נעים במיוחד אך על ידי בחירת המוהל הנכון תוכלו לעבור אותה בשלום. המוהל בן ציון נגר הינו מוהל בעל ניסיון רב ומל כבר מעל עשור. הברית נערכת תוך אילחוש מה שהופך את התהליך לפשוט יותר עבור התינוק והוריו. עוד קודם לאירוע עצמו, ההורים יקבלו הדרכה מקיפה ומלאה בנוגע לכל ההכנות הפיזיות והנפשיות לברית. כך, בשיטה ייחודית, בזריזות ובמהירות ובאופן המקצועי ביותר המוהל בן ציון ימול את בנכם הקטן במינימום כאב האפשרי.

עבור הורים רבים אשר חוששים ממהלך הברית, מוהל רפואי עדיף מכל סוג של מוהל אחר. מוהל רפואי הוא מוהל אשר עבר את ההסמכה הנכונה מטעם הוועדה הן של הרבנות הראשית והן של משרד הבריאות. על המוהל לעמוד בכל התנאי והנהלים של הגורמים הללו בכדי לקבל את התעודה המתבקשת ולהתחיל למול. המוהל בן ציון נגר הינו מוהל רפואי מוסמך אשר יעזור לכם לעבור את ברית המילה ללא חששות כלל.

איך למצוא מוהל רפואי?
בחירת מוהל היא ההחלטה החשובה ביותר אותה תקבלו בקשר לאירוע העתידי שלכם. מוהל מקצועי יספק לכם שקט נפשי מצד אחד ויעזור לתינוק הקטן לעבור את התהליך בכאב מינימלי. במידה ואתם מחפשים אחר מוהל רפואי, הנה מספר דרכים למצוא את האחד הנכון ביותר עבורכם:

המלצות- חפשו אחר המלצות בקרב חברים או בני משפחה אשר עשו ברית מילה לאחרונה. כמו כן תוכלו לשוטט באינטרנט ולקרוא המלצות או ביקורות וכן מידע לגבי כל מוהל ומוהל.
רשימת מוהלים- באתר של הרבנות הראשית לישראל תוכלו למצוא רשימה של כל המוהלים המוסמכים או המוהלים הרפואיים בישראל. עברו על הרשימה, בחנו את האפשרויות וסמנו לכם מספר מוהלים אשר מרגישים לכם מתאימים.
פגישת אישית- במידה ואתם רוצים לדעת בוודאות כי אתם אכן בוחרים נכונה אל תהססו להרים טלפון, לשאול שאלות ולהתרשם מהמוהל. כמו כן, תוכלו לקבוע פגישה אישית על מנת לקבל את הרושם הראשוני לו אתם זקוקים.
מוהל רפואי ומקצועי לשקט נפשי
כאשר נולד לנו ילד חדש, נולדים איתו חששות רבים. אנו רוצים לדאוג לביטחונו ולבריאותו וכבר באירוע הברית אנו נתקלים בקושי הראשון. ברית מילה עלולה להיות אירוע לא נעים במידה והיא מתבצעת שלא כראוי. לכן, על מנת לשמור על השקט הנפשי שלכם השקיעו מאמץ בתהליך בחירת המוהל. המוהל בן ציון נגר הינו מוהל רפואי בעל הסמכה מטעם משרד הבריאות והרבנות הראשית. בעזרת ניסיון לא מבוטל ושיטת עבודה ייחודית המתבצעת במהירות ובזריזות התינוק הקטן יחווה מינימום כאב. לאחר הברית תקבלו מענה לכל שאלה או חשש נוספים אותם אתם חווים.

לא כל מוהל הינו רב מוהל ובימינו ניתן למצוא רופאים רבים אשר מבצעים את ברית המילה כתהליך כירורגי רגיל. כמובן שלטקס ברית המנוהל על ידי רב מוהל ישנה תחושה שונה ובעלת משמעות עמוקה יותר כיוון שלטקס אין אך ורק משמעות פיזית אלא גם משמעות רוחנית עמוקה מאוד אותה לרוב תוכלו לחוש אך ורק בטקס הנערך על ידי רב. מבקשים מוהל אשר יספק לכם גם פן ערכי ברמה גבוהה וכן פן מעשי מקצועי מאוד? פנו עוד היום למוהל בן ציון נגר ותרגישו מיד שאתם בידיים הנכונות.

ההבדל בין רב מוהל לרופא?
כיום יותר ויותר זוגות מחפשים אחר רופא מקצועי שיבצע את הברית עבור בנם הקטן מבלי להבין כי למסורת ישנה חשיבות לא פחותה ואפילו גדולה עד מאוד. רופא אשר יבצע את תהליך הברית, יתייחס אליו כאל ניתוח לכל דבר כאשר המטרה העיקרית הינה לסיים את הניתוח בהצלחה.

אין ספק כי גם ברית המתבצעת על ידי מוהל מוסמך, מטרתה לעבור את האירוע בצורה הטובה ביותר ללא כל פגיעה חלילה בתינוק הקטן אך החיתוך עצמו אינו הכול. על פי המסורת היהודית כל בן זכר צריך לבוא בבריתו של אליהו הנביא בגיל שמונה חודשים. ביום זה התינוק גם נקרא בשמו. זהו אירוע מרגש ביותר הן עבור ההורים, המשפחה והן עבור הילד הפעוט אשר הופך ביום זה להיות יהודי לכל דבר.

רב מוהל מקצועי ומנוסה
בעקבות החששות הרבים של בני זוג רבים, כיום ניתן למצוא יותר ויותר מוהלים רפואיים. כלומר, מוהלים אשר לא עברו הכשרה רק על ידי הרבנות הראשית אלא גם בעלי הסמכה ממשרד הבריאות. מוהל רפואי יכול לספק לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים מצד אחד ולאפשר לכם ליהנות מהיופי של המסורת היהודית מצד שני. המוהל בן ציון נגר הינו מוהל בעל שנות ניסיון רבות וכן הכשרה מקצועית והסמכה אשר מאפשרת לו למול תינוקות ומבוגרים כבר עשור. המוהל עובד בשיטה ייחודית שכמעט אינה מלווה בכאב כך שבכל רגע ורגע תוכלו לדעת כי התינוק שלכם נמצא בידיים טובות ובטוחות. הוא מבצע את המילה בשיטה ייחודית, תוך אלחוש מקומי ללא דימום מיותר, עם תחבושת שנמסה ויורדת מאליה ומאחה את המקום בצורה מהירה יותר.

מאמרים נוספים

רופא מוהל מומלץ במרכז

אין אירוע מרגש כמו ברית מילה. מעבר למשמעות הדתית שבעניין, מדובר באירוע מיוחד ובאופן כללי בשמחה גדולה לכל המשפחה שתרצה לחגוג אותו ביחד. כמובן שחשוב

קרא עוד »

מה צריך לברית מילה

במזל וברכה נולד לכם בן. כעת עליכם להתכונן לאירוע הראשון בחיו- ברית המילה. מדובר באירוע גדול ומשמח במיוחד אך חשוב לדעת מה צריך לברית מילה

קרא עוד »

ברית מילה למה עושים

המסורת היהודית כוללת בתוכה מגוון רחב של הלכות ומצוות אותם אנו בתור יהודים צריכים לקיים. אחת המצוות הבולטות ביותר בה כל יהודי חייב היא ביצוע

קרא עוד »

מוהל כירורג מומלץ

איך בוחרים מוהל מקצועי ואמין לטקס ברית המילה? טקס ברית המילה כולל פעולה כירורגית הדורשת הסמכה והכשרה עיונית ומעשית. למרות שהחוק בישראל מאפשר לבצע ברית

קרא עוד »

מוהל מומלץ בירושלים

גרים באזור ירושלים? מחפשים מוהל מוסמך ומקצועי? אם נולד לכם תינוק זכר ואתם רוצים לקבוע עבורו את טקס ברית המילה, מומלץ לעשות זאת בהקדם ולשריין

קרא עוד »

מוהל רפואי מוסמך

מה ההכשרה של מוהל רפואי ומה היתרונות שלו? מוהל רפואי מוסמך עובר הכשרה והסמכה מטעם הועדה הבין משרדית של משרד הבריאות והרבנות הראשית. הוא נבדק

קרא עוד »

ברכות לברית מילה

נולד לכם בן זכר? מזל טוב! זה הזמן לקבוע את הברכות לברית! כהורים טריים לתינוק זכר, אתם צריכים לקבוע את אירוע הברית כמה שיותר מהר

קרא עוד »

האם לברית צריך מניין

רוצים לקבוע את ברית המילה לתינוק שלכם? רוצים לדעת האם צריך מניין? ברית מילה היא הסרה כירורגית של העורלה, שהיא קפל העור המכסה את ראש

קרא עוד »

מוהל ברית מילה

נולד לכם בן זכר? מחפשים מוהל מקצועי מהאזור שלכם? מגיע לכם מזל טוב על הולדת הבן שלכם וזה הזמן להכין אותו לטקס המרגש והחשוב ביותר

קרא עוד »

סדר ברית מילה

רוצים לדעת מהו סדר ברית המילה? סדר ברית מילה נקבע על פי 2 סוגי נוסחים – נוסח עדות ספרד ונוסח עדות אשכנז. בנוסף לכך, ישנו

קרא עוד »

מוהל רפואי במרכז

מחפשים מוהל מוסמך באזור המרכז? הגעתם למקום הנכון! אם נולד לכם בן זכר ואתם גרים במרכז, זה הזמן שלכם למצוא מוהל מוסמך מקצועי אשר ינהל

קרא עוד »

מוהל בירושלים

מחפשים מוהל בירושלים? הגעתם למקום הנכון. החיפוש אחר מוהל מקצועי ואיכותי עלול להיות מבלבל במיוחד כיוון שמספר המוהלים הינו רב ואתם מבקשים למצוא עבור הבן

קרא עוד »

מוהל במרכז

מוהל באזור המרכז החיפוש אחר מוהל במרכז הפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות שכן יותר ויותר הורים מאזור המרכז מוצאים את עצמם מחפשים אחר הדרך הבטוחה

קרא עוד »

מוהל באיזור אשדוד

אם אתם מבקשים למצוא מוהל אשדוד כדאי שתשימו לב למספר נקודות חשובות קודם הבחירה. כיום ישנם סוגים רבים של מוהלים חלקם מוסמכים חלקם מומחים וישנם

קרא עוד »

מוהל בני ברק

חשיבות בבחירת מוהל בני ברק במידה ואתם מחפשים אחר מוהל בני ברק, המוהל בן ציון נגר הינו המוהל הנכון ביותר עבורכם. בחירת מוהל אינה דבר

קרא עוד »

מוהל רפואי

בין אם כבר נולדו לכם בנים להם ערכתם טקס ברית מילה ובין אם בשעה טובה נולד לכם בן זכר ראשון ואתם מחפשים מוהל, ודאי נתקלתם

קרא עוד »

מוהל מוסמך

בשעה טובה ובמזל טוב נולד לכם בן זכר והגיע הזמן לחפש מוהל מוסמך לקראת טקס הברית? הגעתם למקום הנכון! לידת ילד חדש היא תמיד מרגשת

קרא עוד »

רב מוהל

הורים רבים העומדים בפני עריכת טקס ברית המילה, מתלבטים האם לבחור את שירותיו של רב מוהל או לבצע את ההליך בעזרת רופא העורך בריתות. בטקס

קרא עוד »
Call Now Button