מוהל בירושלים

מחפשים מוהל בירושלים? הגעתם למקום הנכון. החיפוש אחר מוהל מקצועי ואיכותי עלול להיות מבלבל במיוחד כיוון שמספר המוהלים הינו רב ואתם מבקשים למצוא עבור הבן שלכם את המוהל המדויק. לבחירת המוהל השפעה רבה על כל מהלך האירוע כיוון שלרוב עבורנו ההורים הברית מלווה בחששות עצומים. בין אם זוהי הברית הראשונה אותה אתם חווים ובין אם כבר חוויתם אירוע מסוג זה חשוב שתשקיעו מחשבה בבחירת המוהל. המוהל בן ציון נגר הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון לא מבוטל ויעזור לכם לעבור את הברית בבטחה.

טיפים לבחירת מוהל בירושלים

כאשר אתם עומדים בפני בחירה של מוהל חשוב שתשימו לב למספר נקודות משמעותיות:

  • הסמכה- הפרט החשוב ביותר אותו יש לבחון הוא כמובן ההסמכה של המוהל. על מנת להתחיל למול בפועל על המוהל לעבור הסמכה אשר תקנה לו תעודה, במידה ומדובר במוהל רפואי הוא זקוק גם לתעודה מטעם משרד הבריאות.
  • ניסיון- דווקא בתחום כל כך רגיש זה ניסיון הוא פרמטר חשוב. שימו לב כי המוהל הינו בעל שנות ותק לא מועטות מה שמעיד על ניסיון רב.
  • שיטת עבודה – כיום למוהלים שונים שיטות עבודה שונות. בחנו מהי השיטה של המוהל, מהי סוג התחבושת בה הוא משתמש וכיצד הוא מבצע את הפעולה.
  • שירות- נקודה חשובה לא פחות היא הזמינות והנגישות והשירות של המוהל. חשוב שהמוהל יהיה זמין עבורכם גם לאחר הברית, על מנת לתת ענה לכל קושי או שאלה שמתעוררים.

מוהל מוסמך בירושלים

מוהל מוסמך הוא מוהל אשר יש לו את כל התעודות הרלוונטיות להתחיל למול. כאשר אתם בוחרים מוהל שימו לב לניסיון שלו, להסמכה וכמובן לזמינות שלו כלפיכם. מוהל מקצועי יספק לכם הדרכה הן קודם הברית והן לאחריה. המוהל בן ציון נגר מספק שירות בירושלים וברחבי הארץ. הוא בעל הסמכה כבר מעל לעשור ומל מאות של תינוקות ומבוגרים. בשיטה ייחודית אשר נעשית בזריזות רבה, תוך אלחוש מקומי, הוא יעזור לתינוק לעבור את הברית כמעט ללא כאב ולכם ההורים לעבור את המאורע כמעט ללא חששות. לכל בעיה או שאלה המוהל זמן עבורכם קודם האירוע וגם לאחריו. התגובות עליו מדברות בעד עצמם.

כשתינוק מגיח לאוויר העולם, ההתרגשות רבה – בין אם מדובר בילד הראשון במשפחה, ובין אם זו משפחה ברוכת ילדים שכבר חוותה את האירוע כמה וכמה פעמים. גם ברית המילה היא אירוע שמח במהותו שמשלב בין הנחת מהתרחבות המשפחה לבין החגיגה שלרוב שותפים אליה קרובי המשפחה והחברים הטובים. יחד עם זאת, יש גם מימד מסוים של לחץ לקראת הכנסת הרך הנולד בבריתו של אברהם אבינו, והסיבה לכך ברורה: ביצוע פעולה כירורגית בילד בן 8 ימים מייצרת חשש טבעי. מוהל בירושלים עם ניסיון יודע להרגיע – גם את ההורים וגם את התינוק. הרב בן ציון נגר ביצע אלפי מילות מאז שעבר הסמכה, והמיומנות הגבוהה שלו באה לידי ביטוי הן בחיתוך העורלה והן בהרגעה מלאה של כל חשש.

איך מוהל בירושלים מסייע להרגיע את ההורים ואת התינוק?

* שקיפות מלאה – מוהל מנוסה יספק להורים את כל המידע הרלוונטי לקראת הברית. ככל שרמת אי הוודאות פוחתת, כך פוחת גם הלחץ.

* ציוד מתאים – שימוש בציוד סטרילי לחלוטין, הקפדה על היגיינה (לרבות שימוש בסבון אנטי בקטריאלי ובאלכוקסידין), חבישה מדויקת ונמסה מאליה ומריחת משחה מאלחשת לפני הברית מונעים כאבים מיותרים ומקטינים למינימום את הסיכון לזיהום או בעיה אחרת, כך שההורים יכולים להיות רגועים מבחינה זו.

* גזה עם סוכר ענבים – דרך נוספת להרגיע את הרך הנולד (ולכן גם את ההורים שלו) היא גזה עם סוכר ענבים. הסוכר גורם למוח של התינוק להפריש הורמונים שמשככים מתח וכאבים, וכך הוא עובר את חיתוך העורלה בקלות.

* ליווי צמוד – זמינות מלאה לפני הברית, מענה סבלני לכל שאלה וביקור אצל המשפחה יום לאחר האירוע תורמים גם הם לשקט הנפשי.

ניסיון רחב היקף והסמכה מקצועית מטעם משרד הבריאות והרבנות הראשית

גורם נוסף שמסייע להורים לחוש רגועים יותר לקראת ברית המילה הוא הניסיון של המוהל. כמו כן מומלץ לבחור איש מקצוע מוסמך, כלומר מוהל בירושלים שקיבל הכרה רשמית הן ממשרד הבריאות והן מהרבנות הראשית. הרב בן ציון נגר עומד בשני הקריטריונים הנ"ל, ומביא לידי ביטוי בכל ברית גם מאור פנים, סבלנות, קשב מלא להורים ולתינוק ומחויבות מוחלטת להפוך את ברית המילה לאירוע שייזכר לטובה לשנים רבות.

מוהל מומלץ בירושלים

מרגע שנולד תינוק, ההורים נדרשים לקבל אינספור החלטות לגביו. חלקן משמעותיות מאוד, אחרות יומיומיות ולכאורה פחות דרמטיות, אבל בכל מקרה כל בחירה משפיעה על חיי התינוק ועל אופן התפתחותו. אחת ההחלטות הראשונות היא זהות המוהל שיכניס את הרך הנולד בבריתו של אברהם אבינו. לזהות המוהל יש חשיבות רבה, הן מבחינת אופן ביצוע הפעולה הכירורגית בגופו של תינוק בן 8 ימים, והן מבחינת התחושות של הנימול ושל הוריו לאורך האירוע. בהתאם כדאי להקדיש תשומת לב לבחירה, על-מנת למצוא מוהל מומלץ בירושלים. הרב בן ציון נגר הינו מוהל מוסמך עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים ובאופן טבעי מספר רב מאוד של בריתות.

איך למצוא מוהל מומלץ בירושלים?

* המלצות מפה לאוזן – הדרך הבסיסית למציאת מוהלים מומלצים בירושלים היא לשמוע המלצות. חוות דעת של הורים היא האינדיקציה הטובה ביותר ליכולות של כל מוהל ולאופן ההתנהלות שלו. כשמקבלים חוות דעת על מוהל (או כל איש מקצוע אחר), רצוי לא להסתפק בהערכה כללית או בשורה תחתונה, אלא לבקש פרטים רבים ככל האפשר וכך להרכיב תמונה מלאה ומדויקת לגבי האופן שבו תתבצע הברית.

* רשימת מוהלים מוסמכים – מוהל מוסמך הוא גם מוהל מומלץ וזאת משום שתהליך ההסמכה כולל צבירת ניסיון רלוונטי, מעבר מבחנים שונים (הן בתחום ההלכה והן בתחום הרפואה) והמלצה מצד מוהל ותיק. את ההסמכה מספקת ועדה משותפת למשרד הבריאות ולרבנות הראשית, וגם לעובדה זו יש כמובן משמעות.

* התרשמות אישית – בעבר חיפוש אנשי מקצוע התבצע בעזרת דפי זהב. היום המקור למידע מסוג זה הוא האינטרנט, ואחרי שמוצאים מוהל בירושלים ניתן לשוחח איתו ולהתרשם ממנו ישירות.

קשב מלא להורים ולתינוק, מיומנות גבוהה במיוחד

מוהל מומלץ בירושלים הוא איש מקצוע שמשלב מיומנות גבוהה עם אישיות מתאימה. בפרט נדרשים קשב רגיש להורים וגם לתינוק, סבלנות, יכולת לנסוך שלווה וריכוז מוחלט במהלך חיתוך העורלה. הרב בן ציון נגר עונה על כל הדרישות הנ"ל, ומביא איתו גם ניסיון רחב היקף, לרבות בביצוע ברית מילה למבוגרים. כמו כן צבר הרב נגר ניסיון בעריכת ברית המילה במצבים מורכבים כמו מיקרו פין או היפוספדיאס.

יש לך שאלה? רוצים להזמין אירוע?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מהי חבישת SURGICEL SNoW®

זוהי חבישה המוסטטית שגורמת לפעולה מידית של עצירת דימום. בחבישה זו משתמשים בחדרי ניתוח לניתוחי מוח  וניתוחים פנימיים, היא נמסה בתוך הגוף בין 7-14 יום (בניתוחים פנימיים).

זוהי חבישה המוסטטית  שגורמת לפעולה מידית של עצירת דימום וכן מביאה את פקטורי הקרישה יותר מהר. בחבישה זו משתמשים בחדרי ניתוח לניתוחי מוח  וניתוחים פנימיים, היא נמסה בתוך הגוף בין 7-14 יום (בניתוחים פנימיים). 

המעלות שלה בברית:

היא עוצרת דימום בצורה מאוד מהירה וכך חוסכת את הצורך בעשיית "חבישת לחץ".

היא נצמדת לדם ובכך היא לא נופלת, רק לאחר סיום פעולתה.

היא מביאה את פקטורי הקרישה יותר מהר, ותהליך הריפוי הרבה יותר מהיר

שנשתמש בזה רק בשמחות!

מאיזה משקל אפשר למול?

בהלכה לא כתוב משקל מסויים, והדעה הרווחת היא  שבין 2.200 ל 2.500 כבר אפשר למול אבל צריך לבדוק את כל הפרמטרים האחרים [גיל הריון, עלייה במשקל ועוד]  כל מוהל יש את הכללים שלו ולכן צריך להתייעץ עם המוהל.