מוהל במרכז

מוהל באיזור המרכז

החיפוש אחר מוהל במרכז הפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות שכן יותר ויותר הורים מאזור המרכז מוצאים את עצמם מחפשים אחר הדרך הבטוחה והנכונה ביותר למול את בנם הפעוט. אין ספק כי מדובר במאורע שעלול להיות לא פשוט מבחינה נפשית בעיקר עבור זוג הורים צעירים וחדשים אך לא רק. על מנת לדעת כי אתם מניחים את בנכם בידיים הטובות והבטוחות ביותר, אל תתפשרו על מוהל לא מוכר. המוהל בן ציון נגר הינו המוהל אשר ידאג לשקט הנפשי שלכם ושל בנכם הקטן.

ההבדל בן מוהל מוסמך למוהל במרכז מוסמך

מוהל מוסמך הינו מוהל אשר עבר את ההכשרה הנדרשת על ידי הרבנות הראשית וקיבל תעודה המאפשרת לו להתחיל ולמול. חשוב לציין כי מוהל מוסמך אינו בהכרח מוהל במרכז מוסמך וההבדל שהוא קרוב ליישובי המרכז

בניגוד למוהל מוסמך מוהל מומחה הינו מוהל אשר מלבד כל האישור הנדרשים על מנת להתחיל ולעבוד בתחום הוא נחשב למצטיין בתחומו, (שיודע לבצע את כל סוגי הבריתות כולל המסובכות ביותר). למוהל זה ישנן שנות ותק רבות בתחום וכן ניסיון מוכח של רבים אשר עברו תחת ידיו. המוהל בעל הכשרה רבה והיכרות עמוקה עם עולם המילה. דווקא בתחום רגיש מעין זה לניסיון ישנה משמעות גדולה עד מאוד ולכן ככל ששנות הותק רבות יותר הן הופכות את המוהל באופן ישיר למוסמך יותר מה שכמובן ישפיע רבות הן על איכות הברית והן על שלוות הנפש של ההורים.

בחירת מוהל במרכז

בחירת המוהל הינה בחירה חשובה מאוד וכדאי שלא לבצע אותה בקלות ראש. הברית הינה תהליך כירורגי לכל דבר וכאשר אנו מפקידים את בננו הפעוט בידיים זרות חשוב שנרגיש כי אלו ידיים בטוחות במיוחד. כיום ישנם מספר רב של מוהלים בשוק הנחשבים למוהלים מוסמכים אך רק מוהל בעל ניסיון יאפשר לכם את תחושת הביטחון לה אתם זקוקים ולכן חשוב מאוד לשים לב לניסיון של המוהל והן לשנות הותק שלו. המוהל בן ציון נגר בעל ניסיון של למעלה מעשור ותחת ידיו עברו מספר רב הן של תינוקות והן של מבוגרים. הניסיון הרב ושיטת העבודה הייחודית שלו יהפכו את האירוע עבורכם ועבור התינוק לרגוע ושלו יותר.

יש לך שאלה? רוצים להזמין אירוע?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מהי חבישת SURGICEL SNoW®

זוהי חבישה המוסטטית שגורמת לפעולה מידית של עצירת דימום. בחבישה זו משתמשים בחדרי ניתוח לניתוחי מוח  וניתוחים פנימיים, היא נמסה בתוך הגוף בין 7-14 יום (בניתוחים פנימיים).

זוהי חבישה המוסטטית  שגורמת לפעולה מידית של עצירת דימום וכן מביאה את פקטורי הקרישה יותר מהר. בחבישה זו משתמשים בחדרי ניתוח לניתוחי מוח  וניתוחים פנימיים, היא נמסה בתוך הגוף בין 7-14 יום (בניתוחים פנימיים). 

המעלות שלה בברית:

היא עוצרת דימום בצורה מאוד מהירה וכך חוסכת את הצורך בעשיית "חבישת לחץ".

היא נצמדת לדם ובכך היא לא נופלת, רק לאחר סיום פעולתה.

היא מביאה את פקטורי הקרישה יותר מהר, ותהליך הריפוי הרבה יותר מהיר

שנשתמש בזה רק בשמחות!

מאיזה משקל אפשר למול?

בהלכה לא כתוב משקל מסויים, והדעה הרווחת היא  שבין 2.200 ל 2.500 כבר אפשר למול אבל צריך לבדוק את כל הפרמטרים האחרים [גיל הריון, עלייה במשקל ועוד]  כל מוהל יש את הכללים שלו ולכן צריך להתייעץ עם המוהל.