החשיבות של מוהל ברית מילה

בשעה טובה נולד לכם בן ואתם מחפשים אחר מוהל ברית מילה. מוהל מוסמך הינו מוהל אשר עבר את כל תהליך ההכשרה אשר זיכה אותו לתעודת הסמכה. אך על מנת לדעת בוודאות כי התינוק הפעוט שלכם נמצא בידיים בטוחות מומלץ שלא להיעזר בשירותיו של מוהל שאיננו מוסמך אלא במוהל מוסמך (מטעם משרד הבריאות) ומומחה אשר לו שנות ותק רבות. רוצים להיות רגועים בכל מהלך הברית ולאחריה? המוהל בן ציון נגר הינו המוהל הנכון עבורכם. הרב נגר מל למעלה מעשור, ומכשיר מוהלים להסמכה ברבנות ומשרד הבריאות. הוא בעל הסמכה של הועדה הבין משרדית של משרד החינוך והרבנות הראשית.

תפקידו של מוהל ברית מילה

כל בן זכר בישראל צריך לעבור ברית מילה בהגיעו לגיל שמונה ימים. אנו רגילים לחשוב כי תפקידו של מוהל מתחיל ומסתיים באירוע הברית עצמו אך אין זה מדויק. תפקידו של המוהל הינו מקיף וכולל יותר והוא מתחיל עוד טרם הברית. לרוב יום או יומיים קודם הברית המוהל יסביר להורים הטריים איך מתבצע התהליך, מה התינוק יחווה ומה הן ההכנות אותם הם צריכים לעשות הן מבחינה פיזית אך בעיקר מבחינה נפשית.

כמובן שהתפקיד העיקרי הינו במהלך הברית עצמה בה המוהל ימול את התינוק הקטן. חשוב לבחור מוהל מקצועי על מנת לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר. לבסוף, גם לאחר הברית וכן בימים הקרובים שלאחריה המוהל יהיה זמין עבורכם בכל מקרה בו יש לכם שאלה חדשה או אם חלילה התעוררה בעיה כלשהי. שימו לב כי המוהל הינו בעל זמינות וכי ביכולתו לתת לכם את המענה הראוי ביותר לכל שאלה.

בחירת מוהל לברית מילה

בחירת מוהל היא בחירה בעלת חשיבות רבה שכן היא יכולה להשפיע רבות הן על התהליך עצמו והן על מפלס החרדה שלכם ההורים. מוהל מוסמך ומומחה יעזור לכם לשמור על שלוות נפש וכן יעזור לתינוק הקטן לעבור את הברית כמעט ללא תחושת כאב. המוהל בן ציון נגר עוסק בתחום כבר למעלה מעשר שנים ומל הן תינוקות והן מבוגרים רבים. התהליך נעשה במקצועיות רבה, ובאופן אשר אינו מכאיב יתר על המידה. כמו כן, המוהל יספק לכם את כל הליווי לו אתם זקוקים הן לפני הברית והן לאחריה כך שתוכלו להיות רגועים ושלווים.

מוהל לברית

מחפשים מוהל לברית? הגעתם למקום הנכון. בשנים האחרונות נראה כי ישנם יותר ויותר מוהלים בתחום, מה שהופך את הבחירה לקשה עד מאוד. כאשר אנו מחפשים מוהל עבור התינוק שלנו, לרוב נחפש אחר מוהל שידע כיצד לבצע את הברית ללא כאב. אך זהו אינו הפרט היחיד אותו עלינו לברר קודם שאנו בוחרים מוהל, נבדוק גם מה אומרים עליו הורים. היו מרוצים? איך היה השירות שלו? מה רמת הזמינות שלו? המוהל בן ציון נגר עונה על מספר רב של קריטריונים אשר הופכים אותו למוהל מומלץ ביותר הן על ידי הורים, משפחה ורופאים.

איך לבחור מוהל לברית?

כמו כל בעל מקצוע אחר כאשר אנחנו בוחרים מוהל לברית אנו רוצים לדעת שעשינו את הבחירה הטובה ביותר. בכדי לבחור מוהל מקצועי חשוב לשים לב לטיפים הבאים:

  • ליווי- מוהל מקצועי הינו מוהל המתחיל את עבודתו כבר בשלב השיחה הראשונית. המוהל יסביר בפרוטרוט את התהליך, מה עתיד להתבצע, מה ההורים צריכים להביא לאירוע עצמו כדי להקל על התינוק וכן ידאג להרגיע אותם מבחינה נפשית.
  • הסמכה- בכדי להתחיל ולעסוק בתחום על המוהל לעבור הסמכה. שימו לב מהי ההסמכה של המוהל הנבחר, ממי היא ניתנה והאם מדובר במוהל מוסמך, או מוהל רפואי, (שעבר הסמכה רפואית).
  • שיטת עבודה- בררו לגבי דרך העבודה בה המוהל נוהג לעבוד, מהי סוג התחבושת האם יש להחליפה או שהיא מתמוססת מעצמה וכיצד הפעולה נעשית האם היא מלווה באילחוש או שלא. שיטת עבודה איכותית, תקל על כאבו של התינוק באופן משמעותי.

מוהל לברית – ברית מילה כאירוע מכונן

לרוב כאשר אנו ההורים חושבים על ברית המילה אנו נוטים לחשוב על האירוע כאירוע טראומתי אך אין ספק כי במידה ותבחרו את המוהל הנכון והמקצועי ביותר האירוע יהפוך לאירוע מכונן ממש. בחירת המוהל משפיעה רבות הן על התחושות שלכם כהורים והן על החוויה אותה יחווה הפעוט. במידה ואתם מחפשים  מוהל מוסמך ומנוסה בתחום, הרימו טלפון עוד היום למוהל בן ציון נגר, מוהל בעל שנים רבות בתחום מה שמקנה לו את כל הידע והניסיון, וכמו שכותבים הורים עליו שהברית עברה בצורה מושלמת, היה מהיר וזריז כמעט ללא כאב הן עבור ההורים והן עבור הרך הנולד.