כיום ישנן שיטות רפואיות מתקדמות ועזרים רפואיים מעולים על מנת לעבור את ברית המילה בהצלחה. הרב בן ציון נגר הינו מוהל רפואי מוסמך מטעם משרד הבריאות, ובאמצעות הניסיון שלו והידע הרפואי תינוקכם יחווה כאב מינימלי ביותר, וברית המילה תעבור בהצלחה.

היתרונות – אלחוש מקומי וחבישה ייחודית

יתרונותיו של הרב בן ציון נגר עבור מצוות ברית המילה הינם יקרי ערך- הרב מקפיד להשתמש באמצעים רפואיים מתקדמים שכוללים אלחוש מקומי וחבישה ייחודית למניעת דימום Surgical Snow. האלחוש המקומי הוא למעשה הרדמה מקומית שמבוצעת טרם ביצוע המצווה. הרב בן ציון נגר מבצע שימוש בחומרי אלחוש מתקדמים ובטוחים, שיספקו לתינוקכם את כל ההגנה שהוא צריך תוך מזעור מקסימלי של הכאב באזור.

לצד האלחוש שמבוצע טרם ביצוע המצווה, הרב מבצע גם שימוש בחבישת Surgical Snow אשר ידועה בזכות העובדה כי היא מאפשרת לעצור את הדימום באופן מידי, ולאחר זמן מה כאשר האזור מחלים, בד החבישה מתמוסס מעצמו ומונע כאבים רבים.

הגנה מירבית על הרך הנולד

במהלך ביצוע הפרוצדורה חשוב לשים לב לטכניקת החיתוך, משום שיש לה השפעה רבה על הנראות האסתטית לאחר מכן. הרב מוהל בן ציון נגר מביא עמו ניסיון עתיר שנים והבנה רפואית, שבזכותה מובטחת לכם שמירה על רמה גבוהה של אסתטיקה באזור העור והחתך של התינוק.

הרב מקפיד על חיטוי מקסימלי של האזור ושל הציוד הרפואי, שימוש בחומרים איכותיים ומתקדמים, הקפדה על טכניקת עבודה מקצועית ביותר, ומתן ליווי, ייעוץ ומענה סבלני על שאלות להוריו של התינוק לפני ואחרי ברית המילה. הרב זמין לרשותכם לכל שאלה, והוא ישמח לספק מענה לכל החששות שמלוות את ההורים בתהליך זה. המצווה מתבצעת על ידי הרב בזריזות, במקצועיות וברגישות מקסימלית.

אם אתם מעוניינים לקיים שיחת היכרות ולהבין כיצד בדיוק התהליך מתבצע פנו לרב בן ציון נגר, מוהל במרכז אשר עבר את כל ההכשרות הדרושות ומחזיק ברישיון משרד הבריאות. תוכלו לשריין את המועד הרצוי עבורכם בלוח השנה העברי, ולהבטיח קיומה של מצוות ברית המילה בצורה בטוחה.