בשעה טובה ובמזל הרחבתם את המשפחה ונולד לכם תינוק בריא ומקסים. כעת אתם נערכים להכנות מצוות ברית המילה, וחשוב שתדעו שאתם יכולים לעשות זאת בצורה בטוחה ולהיות בידיים הטובות ביותר מבחינה רפואית והלכתית עם מוהל אשדוד אשר מחזיק בכל ההכשרות ובכל ההסמכות הנדרשות מטעם משרד הבריאות, כמו גם מהרבנות הראשית לישראל על מנת לקבל מעטפת מלאה מבחינה רפואית והלכתית.

מתי יוצרים קשר עם המוהל?

חשוב לבחור מוהל וליצור עמו קשר כמה שיותר סמוך למועד הלידה. ברית המילה לרוב מתרחשת ביום השמיני לחייו של הרך הנולד, ולכן יש לשריין את הברית ליום השמיני אחרי הלידה, כאשר סופרים בספירת שמונת הימים גם את יום הלידה עצמו. חשוב לדעת שככל שתקיימו את ברית המילה כאשר הרך הנולד צעיר יותר, כך הוא יחוש פחות כאב וסבל. ניתן לקיים את ברית המילה כאשר מלאו שמונת הימים וצפונה.

יצירת קשר עם המוהל הנכון

אם אתם גרים בעיר אשדוד והסביבה, תוכלו לבחור מוהל אשדוד מקצועי ומיומן. כך למשל, המוהל הרב בן ציון נגר זמין עבורכם באשדוד והסביבה, והוא ילווה אתכם צעד צעד אחרי הלידה בכל ההכנות הדרושות לקראת ברית המילה, יבצע את ברית המילה, ויהיה זמין לרשותכם אחריה לטיפול מיטבי בתינוק ומענה לכל שאלה שתעלה במהלך ההחלמה. בחירה במוהל מקצועי ואיכותי תפחית את החששות והדאגות שכל הורה צעיר מתמודד עימן בעת ביצוע ברית המילה.

מוהל מבצע הרדמה מקומית

מוהל מוסמך מקצועי ומיומן כמו הרב בן ציון נגר יבצע במהלך ברית המילה אלחוש מקומי, מה שנקרא הרדמה מקומית, לפני ביצועה של הפרוצדורה עצמה ברך הנולד. מדובר באלחוש מקומי שמקובל לבצעו גם בפרוצדורות רפואיות אחרות, וכך ניתן לשכך את כאב התינוק ולהפחית את הטראומה שעלולה להיגרם לו ולהוריו. רוצים להיות בטוחים כי הברית, כמו גם הטיפול וההחלמה שלאחריה יבוצעו על הצד הטוב ביותר? פנו אל הרב בן ציון נגר, מוהל רפואי מוסמך מיומן ומנוסה שטיפול באלפי תינוקות על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על חיטוי, מקצועיות ואסתטיקה.